راههای خوابیدن آرام بروی تشک تخت

راههای خوابیدن آرام بروی تشک تخت

همانطور که می دانیم خوابیدن روی یک تشک تخت راحت آن هم به اندازه کافی شروع یک روز را بسیار با نشاط می کند. اما باید بدانیم که ما به طور متوسط یک سوم از عمر خود را می خوابیم پس داشتن خواب کافی و نحوه یخوابیدن باید بسیار مهم باشد.
اما شاید کم خوابی برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشد. کم خوابی همیشه باعث رنجیدگی خاطر و عدم نشاط در روز بعد می شود. با توجه به فعالیت های روزانه به تاکید به شما می گوییم که چند مورد ذیل را رعایت کنید تا خواب مناسب داشته باشید.

تعیین مقدار خواب برای هر رده سنی و طیف کاری

با توجه به ساختار سنی انسان ها باید بدانیم که فعالیت روزانه می تواند تاثیر زیادی بر خواب داشته باشد ، پس اگر ورزکار هستید یا کار بدنی می کنید حتما از مقدار خواب بیشتری استفاده کنید. اما سن افراد نیز می تواند فاکتوری تعیین کننده بر مقدار خواب باشد.
به موقع بخوابید
امروه با توجه به زمان مهمانی ها و با توجه به پخش فیلم های پرطرفدار در ساعت پایانی شب به شما پیشنهاد می کنیم اگر شاغل یا در حال تحصیل هستید حتماقبل از ساعت یازده وارد تخت خواب خود شوید.
در حین خواب سعی کنید فکر نکنید
تجربه در بین اکثریت مردم نشان داده است که در حین خواب انشانها به برخی فعالیت های روزانه فکر می کنند و همین باعث می شود خواب ازچشمانشان بپرد و تشک تخت تبدیل به اتاق کار افراد شود.
خوردن شیر قبل از خواب
به شما توصیه می کنیم حتما قبل از دراز کشیدن روی تشک تخت یک لیوان شیر گرم بخورید چرا که این کار باعث ایجاد یک آرامش در شما می گردد.
در طول روز ورزش کنید
شاید کار روزانه شما از شما انرژی خاصی را نگیرد . و برای به خواب رفتن در شب به مشکل مواجه شوید . بهتر است در طول روز کمی ورزش کنید تا ضمن شادابی خاص بتوانید به راحتی بخوابید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس با ما