تشک فنر منفصل چیست؟

تشک فنر منفصل چیست؟

در این مطلب قصد داریم شما را بیشتر با تشک فنر منفصل آشنا کنیم. با ما همراه باشید. تشک فنری با فنر منفصل پشتیبانی بیشتری نسبت به فنر متصل فراهم می کند. فنرهای جدا از هم در پاکت‌های کوچک مخصوص خود قرار می گیرند و بطور جداگانه و مستقل از هم عمل می کنند. تعداد فنر ها در این نوع تشک می تواند بین ۶۰۰ تا ۵۰۰۰ فنر باشد. هرچه تعداد فنر ها بیشتر باشد پشتیبانی بهتری فراهم می شود. در تشک فنر منفصل هرچه تعداد فنرها بیشتر باشد، واکنش ها و حرکت ها، کنترل شده تر خواهند بود و تشک، پشتیبانی بهتری فراهم خواهد کرد. این موضوع به طور مستقیم باعث راحتی بیشتر تشک خواهد شد.

تشک‌های پاکت اسپرینگ (Pocket Spring) به دلیل بهره گیری از فناوری استفاده از فنرهای منفصل (پاکتی) به جای فنرهای متصل طوری طراحی شده اند که هر فنر به میزان فشار وارد شده از طرف قسمت‌های مختلف بدن فرد، واکنش نشان داده و تغییر حالت می‌دهند. بر همین اساس این تشک ها براساس اندام و وزن هر شخص قالب و فرم مخصوص به بدن او را گرفته و از این رو تشک های خیلی راحت و نرمی هستند.

یکی دیگر از ویژگی های این تشک ها در مقایسه با تشک های فنری این است که ارتعاش ناشی از غلت زدن فرد به تمام تشک منتقل نمی‌شود. این مزیت به خصوص در تشک‌های دو نفره باعث می‌شود که غلت زدن‌های متناوب یک نفر در طول شب، توسط فرد کناری احساس نشود؛ چون فنرها در محل قرار گرفتن بدن فرد اول جابجا شده و مقدار زیادی ار نوسانات آن به فنرهای محل خواب فرد دوم منتقل نمی شود، از این رو فرد کناری خوابی آرام و راحت را تجربه خواهد کرد. استفاده از لایه مخصوص ترموباند در نقش دوزی رویه تشک، کمک می کند تا جریان هوا به راحتی در سطح تشک تبادل گردیده و در نتیجه تشک رطوبت ناشی از تعریق بدن را کمتر به خود گرفته و یا سریعتر خشک شود.

با تشک‌های نرم و راحت پاکت اسپرینگ رویال، شما خوابی بسیار راحت، شیرین و رویایی را تجربه خواهید کرد. جهت سفارش تشک رویال یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: ۰۲۶۳۴۸۱۸۷۱۴ – ۰۹۱۲۴۶۷۱۸۲۸

Call Now Buttonتماس با ما